Seramikle ilk kez tanışanlar ve düzenli olarak haftanın bir günü de olsa Boston’lu olmak isteyenler için 6 kişilik butik kontenjan ile elimizi çamura buluyoruz!

Boston Sanat Atölyesi’nde tek günlük elle şekillendirme ve 4 hafta olarak planlanan aylık etkinlikler bulunmaktadır. 

Tek Günlük Seramik Elle Şekillendirme Workshop’ları

Workshoplarımızda belli bir obje üzerinden gitmiyor, siz ne yapmak isteriz birlikte onu yapıyoruz. Herkesin sürecinin bireysel ilerlediği workshoplarımızda ilk 2 saatte ürünü şekillendirip ardından sır altı boya ile dekorlamasını yapıyorsunuz.

3 saat olarak planlanan Workshoplarda fincan, bardak, tabak, kupa vb ürünleri yapmanız için gereken tüm malzemeler bulunmaktadır. Herhangi bir ön hazırlık, tecrübe veya yetenek gerekmemektedir. Ürünün kurumasının ardından ilerleyen günlerde sizin yerinize fırınlanıp şeffaf sır ile kaplandıktan sonra yeniden fırınlanarak son haline getiriliyor. takriben 15 gün içerisinde ürününüzü teslim alabiliyorsunuz.

Etkinliklerimiz her Salı 13:00-16:00 | 19:00-22:00 ve Perşembe 19:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

Aylık Seramik Etkinlikleri

Eğer çeşitli teknikleri öğrenerek ürününüzü baştan aşağı hazırlamak isterseniz sizi aylık hobi eğitimlerimiz ile karşılıyoruz. Bu pakette aylık olarak katılım sağlanıp haftanın 1 günü, 3 saatlik dersler şeklinde süreç ilerliyor. İlk üç ders dilediğiniz ürünlerin hazırlığı, dördüncü ders rötuş ile boyamanın yapılması ve ürünlerin fırınlanarak son haline getirilmesi planlanıyor. 

Kurslarımızda beyaz bilecik çamuru, sır altı boya ve transparan sır ile çalışıyoruz. İhtiyaç duyulan tüm bu malzemeler atölyemizde bulunmakta olup sizden yalnızca derslere düzenli katılıp haftanın tüm stresini geride bırakmanızı bekliyoruz 🙂

Aylık eğitimlerimiz her Salı 13:00-16:00 | 19:00-22:00 ve Perşembe 19:00-22:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.