Paylaşımlı Atölye

Boston Sanat Atölyesi, ‘Açık Atölye’ mantığı ile sanat üretmek isteyen herkese alan sağlıyor. Evden üretim yapmaya çalışıyor ancak çamura bulanan eşyalar, boya bulaşan zeminler sizi zorluyor mu?

Atölyemizde senin de yerin hazır! Hafta içi seçtiğin gün veya günlerde atölyede bir tabure de sana ayırıyoruz. Sen de atölyede aylık olarak tabure rezerve edebilir, dilersen kuruması için ürünlerini yine atölyede bırakabilirsin.

Hazırladığın ürünleri fırınlamak için yine atölyede yer alan fırını kiralayabilir, bitmiş ürünlerini evine götürerek üretim sürecini tamamlayabilirsin.

Atölye hakkında:

Boston Sanat Atölyesi, Altayçeşme, Maltepe’de yer almaktadır.

Atölyemizin etkinlik alanı haricinde üretim için ayrılmış bir alanı bulunmakta, bu alanda seramik, çini, resim ve ve benzeri sanat üretimlerini gerçekleştirebilmek adına kullanılabilecek 200cm x 90 cm genişliğinde mermer atölye masası bulunmaktadır.


Kiralık Fırın Arıyorum!

Hobi veya ticari amaçlı seramik yapıyorsunuz ancak bir fırınınız yok mu?

Seramik pişirimleriniz için bisküvi ve sır fırını arıyorsanız yine doğru yerdesiniz. Atölyemizde yer alan 100 lt fırın içerisinden bir raf kiralayabilirsiniz. Ürünleriniz fazla ise dilerseniz tüm fırını da kiralayarak daha ekonomik bir pişirim yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve fiyat ile alakalı görüşmek için seda@bostonsanat.com mail adresinden veya instagram.com/bostonsanat sayfasından bana ulaşabilirsiniz!